PRODUCENCI

Sandvik Coromant

Przegląd dostawcy

Sandvik Coromant jest wiodącym światowym dostawcą narzędzi do obróbki skrawaniem metali, rozwiązań narzędziowych, usług i know-how dla przemysłu obróbki metali. Zatrudnia 8000 pracowników, posiada przedstawicielstwo w 150 krajach, każdego roku wprowadza około 2500 nowych produktów.

Sandvik Coromant, mając portfolio 50 000 gotowych produktów i co roku wypuszczanych na rynek 2500 nowych produktów, inwestuje w badania i rozwój dwa razy więcej niż inne firmy z branży – około 4% całego obrotu.

Szeroka gama najwyższej jakości narzędzi skrawających to tylko połowa sukcesu. Równie ważne jest bogactwo wiedzy o procesach i zastosowaniach, które zapewniamy, aby jak najlepiej wykorzystać każdy zakup.

ROTOR Sp. z o.o. Sp. K. jest autoryzowanym partnerem o wysokim poziomie usług, którego celem jest zapewnienie znacznych oszczędności kosztów produkcji. To kompleksowe podejście do rozwiązania jest dostosowane do specyficznych potrzeb grup branżowych i produkowanego komponentu.

Asortyment produktów Sandvik Coromant dostępny w firmie ROTOR Sp. z o. o. Sp. K. obejmuje najpopularniejsze artykuły dostępne bezpośrednio z magazynu – większość dostarczana jest następnego dnia.

Zakres produktów

Najnowocześniejszy projekt i zaawansowane materiały skrawające - wraz z odpowiednią wiedzą na temat zastosowań

Narzędzia tokarskie

Połączenie najlepszej konstrukcji narzędzia, jakości materiałów i know-how pozwala obniżyć koszt na detal w praktycznie każdej operacji toczenia.

Narzędzia do przecinania i rowkowania

Gwarantujemy narzędzia, które zapewnią kontrolę wiórów, wykończenie powierzchni i długą żywotność krawędzi skrawającej.

Narzędzia do gwintowania

Szeroka gama narzędzi dostosowanych do różnych komponentów, profili gwintów i skoków, zarówno do gwintów zewnętrznych, jak i wewnętrznych

Narzędzia frezarskie

Od frezowania płaskiej powierzchni po złożone kształty 3D, istnieje kombinacja narzędzia i płytek, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania.

Narzędzia do wiercenia

Wiercenie często występuje na ostatnim etapie cyklu produkcji, kiedy wartość elementu jest największa – projektujemy wiertła, na których można polegać.

Narzędzia monolityczne

Najwyższej jakości, bardzo precyzyjne monolityczne narzędzia obrotowe do wiercenia, frezowania, gwintowania, rozwiercania i gwintowania.

Polecane produkty

Niezawodne przecinanie i rowkowanie
Chłodziwo od góry i od dołu zapewnia kontrolę wiórów i długą żywotność narzędzia. Łatwe podłączanie chłodziwa i wymiana płytek. Przyjazne dla użytkownika mocowanie z szynowym gniazdem na płytkę skrawającą. Narzędzia ​CoroCut QD do przecinania w ustawieniu wzdłuż osi Y zostały zaprojektowane tak, aby gniazdo płytki było obrócone o 90 stopni, co zapewnia ponad sześciokrotne zwiększenie sztywności listwy w centrach tokarskich i obrabiarkach wielozadaniowych z osią Y.

Bardzo sztywne narzędzie do zewnętrznego i wewnętrznego toczenia gwintów. Złącze iLock™ zapewniają doskonałą stabilność i dokładność ustawienia, gdy na płytkę oddziałują duże siły skrawania. Optymalizuj ścieżkę narzędzia dzięki oprogramowaniu CoroPlus® ToolPath, które zawiera moduł OptiThreading™, zapewniający lepszą kontrolę wiórów.

Wypróbuj oprogramowanie CoroPlus® ToolPath podczas miesięcznego okresu próbnego i przekonaj się sam!

Wszechstronne frezy walcowo-czołowe z możliwością wykonywania zagłębiania skośnego idealne do produkcji mieszanej. CoroMill® 390 ma szeroki zakres zastosowań dzięki wszechstronnemu asortymentowi, obejmującemu frezy walcowo-czołowe i frezy z długimi krawędziami skrawającymi. Frezy te bardzo dobrze nadają się do frezowania walcowo-czołowego pod kątem 90 stopni i są doskonałe do zagłębiania skośnego oraz interpolacji śrubowej.

Narzędzia jednolite używane są w całej gamie zastosowań. Proponujemy w szczególności wiercenie wiertłami z węglików spiekanych, frezowanie, gwintowanie narzędziami HSS, rozwiercanie i obróbkę frezarską gwintów. Każde narzędzie monolityczne zostało zaprojektowane z myślą, aby spełnić wymagania wysokiej jakości, precyzji i maksymalnej wydajności, dzięki czemu proces obróbki będzie wykorzystany w maksymalny sposób.

Centrum zasobów

O firmie Sandvik Coromant

Polecany produkt

CoroCut QD: Zmiana oblicza przecinania i rowkowania

Wyróżnione know-how

OptiThreading™ — toczenie gwintów bez zakleszczania się wiórów.

Publikacje

Zobacz/pobierz katalogi i broszury

Pobierz katalogi firmy Sandvik Coromant

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami