PRODUCENCI

Sandvik Coromant

Przegląd dostawcy

Sandvik Coromant jest wiodącym światowym dostawcą narzędzi do obróbki skrawaniem metali, rozwiązań narzędziowych, usług i know-how dla przemysłu obróbki metali. Zatrudnia 8000 pracowników, posiada przedstawicielstwo w 150 krajach, każdego roku wprowadza około 2500 nowych produktów.

Sandvik Coromant, mając portfolio 50 000 gotowych produktów i co roku wypuszczanych na rynek 2500 nowych produktów, inwestuje w badania i rozwój dwa razy więcej niż inne firmy z branży – około 4% całego obrotu.

Szeroka gama najwyższej jakości narzędzi skrawających to tylko połowa sukcesu. Równie ważne jest bogactwo wiedzy o procesach i zastosowaniach, które zapewniamy, aby jak najlepiej wykorzystać każdy zakup.

ROTOR Sp. z o.o. Sp. K. jest autoryzowanym partnerem o wysokim poziomie usług, którego celem jest zapewnienie znacznych oszczędności kosztów produkcji. To kompleksowe podejście do rozwiązania jest dostosowane do specyficznych potrzeb grup branżowych i produkowanego komponentu.

Asortyment produktów Sandvik Coromant dostępny w firmie ROTOR Sp. z o. o. Sp. K. obejmuje najpopularniejsze artykuły dostępne bezpośrednio z magazynu – większość dostarczana jest następnego dnia.

Zakres produktów

Najnowocześniejszy projekt i zaawansowane materiały skrawające - wraz z odpowiednią wiedzą na temat zastosowań

Narzędzia tokarskie

Połączenie najlepszej konstrukcji narzędzia, jakości materiałów i know-how pozwala obniżyć koszt na detal w praktycznie każdej operacji toczenia.

Narzędzia do przecinania i rowkowania

Gwarantujemy narzędzia, które zapewnią kontrolę wiórów, wykończenie powierzchni i długą żywotność krawędzi skrawającej.

Narzędzia do gwintowania

Szeroka gama narzędzi dostosowanych do różnych komponentów, profili gwintów i skoków, zarówno do gwintów zewnętrznych, jak i wewnętrznych

Narzędzia frezarskie

Od frezowania płaskiej powierzchni po złożone kształty 3D, istnieje kombinacja narzędzia i płytki, która spełnia praktycznie wszystkie wymagania.

Narzędzia do wiercenia

Wiercenie często występuje na późnym etapie cyklu, kiedy wartość elementu jest największa – projektujemy wiertła, na których można polegać

Narzędzia monolityczne

Najwyższej jakości, bardzo precyzyjne okrągłe narzędzia do wiercenia, frezowania, gwintowania HSS, rozwiercania i gwintowania.

Polecane produkty

Niezawodne przecinanie i rowkowanie
Chłodziwo od góry i od dołu zapewnia kontrolę wiórów i długą żywotność narzędzia Łatwe podłączanie chłodziwa i wymiana płytek. Przyjazne dla użytkownika mocowanie z szynowym gniazdem na wkładkę. Idealny do przecinania głębokich rowków zewnętrznych i wewnętrznych oraz długich wysięgów Stosować z posuwem pręta i obrabiarkami z przesuwną głowicą

Gwarantowana stabilność płytki zapewniająca dokładność, wykończenie powierzchni i spójność komponentów Precyzja nad i pod chłodziwem zapewnia bezpieczeństwo produkcji.

Szeroki standardowy asortyment profili gwintowanych z gatunkami i geometriami do wszystkich materiałów

Wielozadaniowy frez walcowo-czołowy z możliwością rampowania.

Szeroka gama produktów
Geometrie do cięcia światła
Przez płyn chłodzący
Doskonałe wykończenie powierzchni i minimalne niedopasowanie
Duża głębokość cięcia i możliwość stromego rampowania
Szeroki wybór sprzęgieł i klas

Pełna gama wysokowydajnych solidnych narzędzi okrągłych zapewniających elastyczność i opłacalność.
Gama bardzo wszechstronnych narzędzi odpowiednich do różnych materiałów lub zastosowań – szczególnie małych partii i zróżnicowanej produkcji

Centrum zasobów

O firmie Sandvik Coromant

Polecany produkt

CoroCut QD: Zmiana oblicza rozstania i rowkowania

Wyróżnione know-how

Bezproblemowe i udane rozstanie.

Publikacje

Zobacz/pobierz katalogi i broszury

Pobierz katalogi firmy Sandvik Coromant

Zainteresowany ofertą?

Skontaktuj się z nami